Novinky

Suprema BioStar 2 - Řízení přístupu a docházkový software

biostar-2-suprema-software-control-de-acceso

 

Od ledna 2019 v CZ plně podporujeme sw Suprema BioStar 2

 

BioStar2 je webová bezpečnostní platforma navržená s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním pro správu různých řídicích přístupových systémů společnosti Suprema.

Modulární flexibilní systém podporuje platformu BioStar 2 Device SDK, která se používá k integraci terminálů společnosti Suprema se systémy třetích stran a webových rozhraní API, které se používají k integraci funkcí platformy BioStar 2 se systémy třetích stran.

 

 

 


Biometrický přístupový a docházkový systém od Suprema Inc. má široké uplatnění jako elektronické zabezpečovací zařízení na bázi biometrie. K identifikace osob je použit otisk prstu jako jednoznačný bezpečnostní klíč pro tento identifikační systém. Součástí biometrického zařízení je docházkový systém zdarma, interface Wiegand umožňuje připojení na elektronické zabezpečovací systémy. Biometrie má široké uplatnění v zabezpečení budov, zabezpečení garáže, zabezpečení bytu, zabezpečení dveří, zabezpečení PC atd. Vstupní systém vedle zabezpečení objektů umožňuje elektronické sledování docházky zaměstnanců, kterým umožní vstup pomocí otisku prstu do jednotlivých přístupových zón a prostor s možností použít časový zámek.

 

Obchodní a technické oddělení: +420 251 109 161