D Station

D-Station představuje velký skok kupředu v oblasti biometrických technologií. Je dokonalým propojením rozpoznání obličeje s technologií snímání dvou prstů založená na důmyslném spojení biometrie s neuvěřitelnou přesností a rychlostí tak, že mu žádné jiné biometrické zařízení nekonkuruje.

Obsahuje výkonný procesor Tri-CPU, který zajišťuje bezproblémový chod náročných inovativních funkcí, ultra-širokoúhlou dotykovou obrazovku LCD s intuitivním ovládáním. D-Station je velmi snadný na použití jak pro systémové administrátory, tak pro každodenního uživatele. D-Station není jen to nejlepší ve své kategorii, ale je to zcela nová generace biometrického zabezpečení.


Vlastnosti terminálu

10 000 ověření za 1 vteřinu ( 1:N)
d_station
Kapacita uživatelů: 200 000
Kapacita logu: 1 000 000 (prstem)
10 000 (obličejem)
Tri-CPU (667MHz + 400 MHz)
Technologie otisků dvou prstů
Kombinace rozpoznání obličeje
5,0“ dotyková obrazovka LCD
1,3M pixelová kamera
POE (Power over Ethernet)
Videotelefon
USB/SD slot
TCP/IP, WIfi
Wiegand, RS485, RS232
Tamper kontakt
Kombinace snímání obličeje
a otisků prstů
Senzory pro snímání dvou prstů
0.001% EER v kombinaci obličej/otisk
10 000 ověření za 1 vteřinu
Široká dotyková obrazovka LCD
IP přístupový terminál s PoE a Wifi
Docházka a videotelefon

Multi-Biometric Vision Technology


Od zavedení terminálu BioStation se Suprema snaží neustále zpřesňovat své biometrické technologie, ale zároveň představuje inovativní funkce, které vznikají na základě zkušenosti z praxe. D-Station, nová vlajková loď Supremy, symbolizuje vývoj biometrických technologií, vzpírá se předpojatým omezením a reaguje na měnící se požadavky v bezpečnostním průmyslu. D-Station otevírá novou éru biometrie, představuje bezprecedentní výkon a použitelnost.


Technologie Multi-Biometric Vision Technology


Patentovaná technologie Multi-Biometric Vision Technology (MBFT) od společnosti Suprema je převratnou technologií, která nabízí výjimečný výkon, který daleko předčí dnešní biometrické technologie. MBFT syntetizuje a zpracovává detaily získaných z více biometrických senzorů, přináší vynikající výsledky ve srovnání se současnou biometrickou technologií jednoduchého režimu. Nový terminál D-Station, pomocí MBFT, poskytuje neuvěřitelný výkon biometrického rozpoznávání propojením otisku prstu a technologie rozpoznání obličeje. D-Station, vybavený dvěma senzory otisků prstů s vysokou přesností snímání a kamery pro rozpoznávání obličeje, nabízí různé režimy rozpoznání, které se přizpůsobují individuálním požadavkům uživatele.


Lepší provozuschopnosti, nekompromisní kvalita


V praxi biometrických IP čteček je neustála komunikace s uživatelem v mnoha ohledech velmi důležitá. Suprema vždy považovala za praktickou využitelnost jasné komunikační rozhraní, které je rozhodující pro její zařízení. Design, který je vybaven ultra-širokou dotykovou obrazovkou LCD, LED indikátorem, zvukovým znamením a kamerou. D-Station umožňuje bezproblémovou funkčnost a jasnou interakci s uživatelem. V oblasti zabezpečení nabízí D-Station výrazné rysy v každém aspektu. Výkonný Tri-CPU procesor je bezkonkurenční v přesnosti a rychlosti identifikace, kterému se žádný jiný biometrický výrobek na trhu nemůže rovnat. S D-Station má Suprema nově definované biometrické zabezpečení.


Autentizace režimu D-Station


D-Station nabízí 3 různé režimy autentizace, která zajišťuje rovnováhu mezi úrovni zabezpečení a rychlostí zpracování. Uživatel si výběrem biometrických autentizačních metod určuje optimální výkon v závislosti na přesnosti, rychlosti a frekvenci průchodu.


Multi-Biometrický režim-extrémní přesnost


Multi-biometrický režim spojuje snímání dvou otisků prstů a rozeznání obličeje pomocí Multi-Biometric Vision Technology. Tento režim maximalizuje přesnost autorizace uživatelů.


Rychlý režim-Ultra Speed


Rychlý režim poskytuje nevídanou rychlost v ověřování jednotlivých otisků prstů. Kombinace proslulého algoritmu otisku prstu s výkonným procesorem Tri-CPU, který paralelně zpracovává z obou scannerů, poskytuje mimořádný výkon, jaký nemá žádné jiné biometrické zařízení, které jste zatím vyzkoušeli.


Režim Twin-extrémní efektivita


Pro rychlé odbavení uživatelů v ranních hodinách nebo při výměně směn, nabízí režim Twin rychlou kontrolu se současným zpracováním dvou nezávislých otisků prstů v jednom zařízení. D-Station tak odbaví dvě fronty uživatelů, jako by používali dva samostatné terminály.


Výkonný Tri-CPU se systémem paralelního zpracování


Všechny výborné funkce D-Stationu jsou poháněny unikátním Tri-CPU systémem. Tyto Tri-CPU funkce systému paralelního zpracování, umožňují D-Stationu zvýšení rychlosti odpovídající velkému množství biometrických údajů. V paralelním zpracování výkon 667MHz a dva 400MHz CPU tvoří masivní 1,4GHz výpočetní výkon, který umožňuje D-Stationu přinést zákazníkům vyjímečný výkon v biometrických výpočtech, jakož i bezproblémový provoz pro své sofistikované funkce.


Ultra-širokoúhlé dotykové obrazovky LCD s intuitivním ovládáním


5,0“WVGA dotykový displej LCD se 384.000 body, pozorovacím úhlem 140 a s dotykovou obrazovkou. Na displeji se zobrazuje panel, který byl navržen tak, aby poskytoval maximální použitelnost a přesnost pro bezpečnou biometrickou kontrolu přístupu k vysoce frekventovanému systému docházky. S esteticky navrženým grafickým uživatelským rozhraním nabízí D-Station průlomové uživatelské prostředí. Intuitivní ovládání také obsahuje ve svém rozhraní videotelefon, přizpůsobitelné tapety, video přehrávač, nastavení/správu a osobní zprávy.


IP přístupový systém s PoE a Wi-Fi


D-Station nabízí extrémní flexibilitu při návrhu bezpečnostního systému a zároveň snižuje náklady na instalaci a údržbu. V porovnání s konvenční systém kontroly přístupu, IP přístupový systém poskytuje nižší náklady na 1 dveře s menším počtem kabelů využitím stávající síťové infrastruktury. D-Station také nabízí PoE a Wi-Fi k dalšímu usnadnění instalace.


Funkce PoE také zajišťuje jednodušší kabeláž a nižší náklady na instalaci. Uživatelé si také mohou vybrat pro připojení D-Station s rozhraním Wi-Fi využít tak výhod rychlejší instalace s významným snížením práce a nákladů.


Vestavěná kamera pro snímání obrazu a videa


S vestavěnou 1,3M pixelovou kamerou nabízí D-Station komplexní plně nastavitelné biometrické prvky docházky. Přístroj může nahrávat a přiřazovat biometrické a non-biometrické vstupy od uživatelů se svou kamerou pro rozpoznávání obličeje, otisků prstů, čidla, displejové klávesnice (PIN) a / nebo RF čtečky paměťových karet. Se svými mimořádně jednoduchým uživatelským rozhraním umožňuje D-Station uživatelům snadnou manipulaci a funkce s minimálním zaškolením a poradenstvím. Kromě toho lze D-Station použít i jako dveřní videotelefonem a může zobrazovat zprávy pro uživatele.


Jedinečné vlastnosti a extra fuknce


D-Station nabízí spoustu unikátních vlastností a funkcí pro zvýšení úrovně bezpečnosti a pohodlí uživatelů. Akcelerometr ( vysoce přesný detektor pohybu snímače ) je integrovaný, aby rozpoznal otřes a jakoukoli manipulaci či vandalismus. Vnitřní RF čtečka karet umí číst i ISO 14443 karty typu A a B. Kromě toho, D-Station podporuje SAM (SIM) snímač pro kartu pro zvýšení bezpečnosti aplikací. Tato funkce nabízí cestu k integraci přístupu pomocí stávající karty ,které se používají pro vnitrostátní ID, přepravu, atd. Chcete-li rozšířit kapacitu paměti, D-Station podporuje paměťové karty SD. Rovněž poskytuje rozhraní RS232 pro podporu GPRS/GSM sítě mobilních připojení a sériových tiskáren pro tisk docházkových záznamů.


Produktový list ke stažení

Biometrický přístupový a docházkový systém od Suprema Inc. má široké uplatnění jako elektronické zabezpečovací zařízení na bázi biometrie. K identifikace osob je použit otisk prstu jako jednoznačný bezpečnostní klíč pro tento identifikační systém. Součástí biometrického zařízení je docházkový systém zdarma, interface Wiegand umožňuje připojení na elektronické zabezpečovací systémy. Biometrie má široké uplatnění v zabezpečení budov, zabezpečení garáže, zabezpečení bytu, zabezpečení dveří, zabezpečení PC atd. Vstupní systém vedle zabezpečení objektů umožňuje elektronické sledování docházky zaměstnanců, kterým umožní vstup pomocí otisku prstu do jednotlivých přístupových zón a prostor s možností použít časový zámek.

 

Obchodní a technické oddělení: +420 251 109 161