Novinky

BioEntry W2

 

Suprema BioEntry W2 představuje další inovativní generaci biometrických a bezpečnostních technologií.

BioEntry W2 poskytuje ve své třídě největší výkon a bezpečnost tím, že uvádí na trh nejnovější algoritmus otisku prstu ve spojení s výkonným čtyřjádrovým procesorem a LFD (detekce živého prstu)
technologií. Zařízení tak poskytuje větší flexibilitu v systému, nový design s duální čtečkou RFID karet. Provedeno v robustním IP65 / IK08 krytu s elegantní povrchovou úpravou v designu kovu s určením pro venkovní instalace.

 

 

 

 

Výtahový řídicí LIFT I/O modul přístupu
lift_io

-    Ovládání 12 pater na I/O modul
-    Řetězec až 10 I/O modulů  (120 pater)
-    Snadná instalace a nastavení
-    Komunikace RS485
-    Vysoce přizpůsobitelné uživatelský Přístup

Suprema představuje výtahový Lift I/O modul určený k řízení přístupu. Je to dokonalý nástroj pro instalace, kde je potřeba omezení přístupu k určitým podlažím .Vše, co je potřeba, jsou Suprema čtečky, software Biostar SE a výtahový modul Lift I/O.

Každý modul může řídit kontrolu přístupu až ve 12 různých patrech a využívá rozhraní RS-485 port pro poskytování bezpečné komunikace se čtečkami. Kromě toho je možné každou čtečku připojit přes řetězce do smyčky čítající až 10 Lift I/O modulů, což umožní případnou kontrolu ohromujících 120 pater.

Přístup do každého patra je také vysoce přizpůsobitelný. Díky použití softwaru BioStar SE můžete Lift I/O nakonfigurovat pro kontrolu přístupu k určitým podlažím, stejně jako přiřazovat přístupová práva na každém patře podle uživatele nebo skupiny.

Lift I/O zařízení je v současné době kompatibilní s čtečkami Xpass / Xpass Slim, v dubnu 2012 pak s čtečkami BioEntry Plus / BioEntry W.

Konfigurace

lift_io_config

Specifikace

lift_io_specif

Biometrický přístupový a docházkový systém od Suprema Inc. má široké uplatnění jako elektronické zabezpečovací zařízení na bázi biometrie. K identifikace osob je použit otisk prstu jako jednoznačný bezpečnostní klíč pro tento identifikační systém. Součástí biometrického zařízení je docházkový systém zdarma, interface Wiegand umožňuje připojení na elektronické zabezpečovací systémy. Biometrie má široké uplatnění v zabezpečení budov, zabezpečení garáže, zabezpečení bytu, zabezpečení dveří, zabezpečení PC atd. Vstupní systém vedle zabezpečení objektů umožňuje elektronické sledování docházky zaměstnanců, kterým umožní vstup pomocí otisku prstu do jednotlivých přístupových zón a prostor s možností použít časový zámek.

 

Obchodní oddělení: +420 251 109 161

Technické oddělení: +420 251 109 170